Galeria XANADU – 13 Aukcja Sztuki Młodej, 28.03.2018 r.

ROZWÓJ SFERY OPINIOTWÓRCZEJ

Autor: Paweł Batura (ur. 1983 r.)

Rok powstania: 2017

Technika: olej, płótno

Format: 81×100 cm

Aukcja: 28 marca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 22 marca 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 24-25 marca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Przejdź do strony galerii —>