Galeria XANADU – 14 Aukcja Sztuki Młodej, 24.04.2018 r.

KONTROLA CHWILI
Autor: Paweł Batura (ur. 1983 r.)

Rok powstania: 2016

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 120.00 x 90.00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Batura

Aukcja: 24 kwietnia 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 kwietnia 2018 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 kwietnia 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Przejdź do strony galerii –>