Galeria XANADU – 16 Aukcja Sztuki Młodej

LATARNIE
Autor: Paweł Batura
Rok powstania: 2018
Technika: olej, płótno
Format: 90×60 cm

Aukcja: 27 czerwca 2018 r., godz. 19:30
Wystawa przedaukcyjna: Od 22 czerwca 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00
Showroom przedaukcyjny: 23-24 czerwca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Przejdź do galerii —>